Napisali o nas

[...] Na parkingu przed gabinetem terapii naturalnych, który prowadzi w Łomży Krzysztof Czarnecki, stoją samochody z całej Polski. O niezwykłej skuteczności łomżyńskiego terapeuty krążą legendy, które ściągają do niego ogromne rzesze ludzi potrzebujących pomocy z kraju i zagranicy.
Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, ale w zawodzie pracował bardzo krótko. Los sprawił, że spotkał na swojej drodze nieżyjącego już zielarza terapeutę Eligiusza Kozłowskiego, który stał się dla niego nie tylko nauczycielem, ale i przewodnikiem duchowym.
- To on wprowadził mnie w ziołolecznictwo i naturalne metody ochrony zdrowia - mówi pan Krzysztof.
Czytaj więcej na: poranny.pl

 

23 września 2005r odbyło się w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie XV spotkanie SALONU POD GONTEM poświęcone homeopatii. Obowiązki gospodarza, jak zwykle pełnił Dyrektor Muzeum Północno- Mazowieckiego Pan Jerzy Jastrzębski, a gościem wieczoru był
Krzysztof Czarnecki, z którym po zakończeniu prelekcji przeprowadziłam krótki wywiad.
Czytaj więcej na: photopodlasie.com

 

[...] Łomżyński terapeuta Krzysztof Czarnecki otworzył w oddalonej kilkanaście kilometrów od Łomży Czartorii ośrodek terapii naturalnych. To jedyny taki ośrodek w województwie podlaskim i unikalny w skali kraju. Można tu oczyścić organizm z toksyn, wyzbyć się wielu chorób, poprawić kondycję fizyczną, odchudzić się. Terapia polega na dwutygodniowej lub dłuższej diecie, w czasie której pije się tylko soki i je warzywa i owoce. Do tego dochodzą zioła, ćwiczenia fizyczne, masaż i ustawianie kręgosłupa.
Czytaj więcej na: 4lomza.pl

 

Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


tel./fax:
(086) 217 45 35

Copyright 2011. All Rights Reserved. Design: GARIVALD